کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

نجات ۱۶ نفر از سیلاب منطقه زرین چغا/ گازگرفتگی هشت نفر با ذغال داخل چادر مسافرتی

عاون امدادو نجات هلال احمر استان لرستان گفت: در دو عملیات جداگانه ۱۶ نفر که در محاصره سیلاب بودند و هشت نفر که دچار گاز گرفتگی با ذغال شده بودند، از مرگ نجات یافتند. ا ظهار داشت: صبح امروز امدادگران هلال احمر در جریان قرار گرفتن اعضای چند خانواده در محاصره سیلاب منطقه زرین چغا […]

عاون امدادو نجات هلال احمر استان لرستان گفت: در دو عملیات جداگانه ۱۶ نفر که در محاصره سیلاب بودند و هشت نفر که دچار گاز گرفتگی با ذغال شده بودند، از مرگ نجات یافتند.

معاون امدادو نجات هلال احمر لرستان ا

ظهار داشت: صبح امروز امدادگران هلال احمر در جریان قرار گرفتن اعضای چند خانواده در محاصره سیلاب منطقه زرین چغا قرار گرفتند. بلافاصله تیم واکنش سریع استان به محل حادقه اعزام شد.

وی ادامه داد: با حضور تیم های امدادی مشخص شد ۱۶ نفر از اعضای پنج خانواده از شب گذشته در این منطقه توقف کرده بودند که صبح به علت بارش ها و بالا آمدن آب در میان سیلاب گرفتار شده اند.
به گفته معاون امدادو نجات هلال احمر استان لرستان، این افراد با تلاش تیم های امدادی سالم از میان سیلاب و مرگ نجات یافتند.
محمدی با اشاره به حادثه گازگرفتگی داخل چادر مسافرتی گفت: صبح امروز در حادثه ای دیگر گاز گرفتگی هشت نفر داخل چادر مسافرتی به امدادگران هلال احمر اعلام شد. بلافاصله ۱۰ نیرو با همراهی ۳ آمبولانس به محل حادثه در منطقه تفریحی دورکه بلوران کوهدشت اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه هشت نفر که داخل چادر مسافرتی بودند، برای گرم کردن خود از ذغال استفاده کرده که دچار گاز گرفتگی شده بودند. خوشبختانه این افراد با اقدام به موقع از مرگ نجات یافتند.
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1126