کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای روستا

دکتر ثمینی: زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان مهیاست .

کوهنانی نیوز، دکتر ثمینی از آغاز زمان ثبت نام داوطلبان شوراهای روستایی استان خبر داد .

رئیس‌ ستاد انتخابات استان گفت: ثبت نام از کاندیداهای ششمین دوره انتخابات روستایی استان از ۱۶ فروردین ماه آغاز و به مدت یک هفته (از ساعت ۱۸ مورخ ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰) ادامه خواهد داشت .

دکتر ثمینی اظهار کرد: مراحل ثبت نام کاندیداهای شوراهای روستا در استان به همان شیوه شوراهای شهرها و به ۴ روش قابل انجام است.

وی تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند با استفاده از روش های نصب اپلیکیشن مربوطه روی گوشی همراه خود، نصب بر روی دسکتاپ کامپیوتر شخصی، مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا با حضور در بخشداری ها نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام اقدام کنند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به اینکه ششمین دوره انتخابات شوراهای روستاها در ۱۵۶۹ روستای لرستان برگزار خواهد شد، افزود: نکته حائز اهمیت برای ثبت نام داوطلبان این است که اگر داوطلبی عضو اصلی شورای روستا در دوره های قبل باشد، مشروط براینکه در همان روستا مجدداً قصد نام نویسی جهت شرکت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی را داشته باشد از شرط مدرک تحصیلی معاف و با بارگذاری سایر مدارک لازم برای ثبت نام از طریق اپلیکیشن و یا ارایه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دفاتر پیشخوان یا با حضور در بخشداریها ثبت نام بعمل خواهد آورد .

دکتر ثمینی تاکید کرد: تمامی زیرساخت ها در استان برای برگزاری ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا آماده شده است و فضا برای حضور مردم در انتخاباتی امن و سالم مهیاست .

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=18056

برچسب ها